Aromavýbava pro děti na výlety

Běhání, skákání, schovky, koupání, šplhání, stopování… letní výlety s dětmi jsou jako obří pytel dobrodružství. Plné zážitků, stejně jako štípanců, spálenin, odřenin a boulí. Malou výletní aromavýbavu pak jako když najdete. Máme pro vás 3 PRIMA TIPY, co do ní.

Kamarádi se sluncem

Kde je slunce, je radost. Jenže když je ho příliš, často to skončí bolavými spáleninami nebo – v tom lepším případě – červenou a podrážděnou pokožkou. Do výletního batohu se proto vyplatí přibalit Dětský opalovací olej Karotenoidy OF15. I pokud nejste přímo v plavkách a u vody, namažte dětem nechráněné části pokožky, zejména obličej, ramena a zátylek. Olejíček je plný ochranných a zklidňujících bylinek a přírodních surovin, olejů z rakytníku, semínek rajského jablíčka a brusinky, éterických olejů levandule, meduňky a mnoha dalších. Děti tak budou po celý den v bezpečí a se sluncem kamarádi.

Levandulová záchranka

Kdyby nic jiného, určitě nezapomeňte Éterický olej Levandule extra. Jedna malá lahvička zastane malou stanici první pomoci. Levandulí skvěle ošetříte a vydezinfikujete štípance, puchýře, škrábance i ranky po klíšťatech. Je vůbec tím nejúčinnějším z přírody k ošetření spálenin od sluníčka – když to uděláte včas, zabráníte i vzniku puchýřů. Levandulí můžete také potřít spánky při bolesti hlavy, rozrušení. Můžete ji dětem nakapat na lemy kalhot a triček – funguje to jako ochrana před komáry, klíšťaty a jiným dotěrným hmyzem.

Opruzeniny jsou vopruz

Nikdo je nechce, nikdo je nemá rád. Bolí, pálí a řežou jak čert. Když se objeví, na tuti máte zkažený výlet. Rády se vynoří v záhybech kůže, pod těsným oblečením, zvláště z umělých vláken, a všude tam, kde pokožka zdravě neluftuje. Speciálně náchylné na opruzeniny jsou děti, které se hodně potí. I když to hlídáte, často neuhlídáte. Preparátem k nezaplacení je pak Dětský balzám při opruzeninách s heřmánkem modrým, levandulí, tea tree, tymiánem a dalšími pečujícími bylinkami. Balzámek přitom oceníte nejen k prevenci a ošetření opruzenin, ale třeba i místo balzámku na rty nebo jako „hojivé mazání“ podrážděné a spálené pokožky.Představujeme vám prostory, které jsme vybudovali v rámci projektu „Rekonstrukce objektu ATOK Ústí nad Labem“ spolufinancovaným z EU OP PIK. Více ZDE.


© 1997–2022 Cosmetics ATOK International s. r. o.
Vývoj v inspirum, internetový obchod inspishop®.