Energie pro vlasy

8/10/2021

Kdo by netoužil po bujné kštici. Zdravé, husté a lesklé vlasy vždy symbolizovaly energii a vitalitu. Šťastný, kdo takové má od pánaboha, méně ten, kdo stál ve špatné frontě. Naštěstí nám příroda nabízí kompenzaci v nespočtu bylinných elixírů. Jejich účinků jsme využili i při tvorbě unikátních vlasových receptur Original ATOK.

Kouzlo olejového mytí vlasů

Mít vlasy oleji? Co se na první pohled zdá divné, na druhý dává velký smysl. Už naše babičky věděly, že mastnota a nečistoty se nejlépe rozpouštějí právě v tucích. Na tom jsme založili i receptury našich MYCÍCH OLEJŮ NA VLASY – s kanangou a růžovým dřevem na suché a narušené vlasy, s posilujícím cedrem a rozmarýnem na oslabené a mastné vlasy. Oba mycí oleje působí doslova jako balzám. Podporují činnost vlasových kořínků a vlasům dodávají pružnost, hebkost a neodolatelný lesk.

Máte obavy z mastnoty?

Nebojte. Vlasové mycí oleje Original ATOK jsou hydrofilní, tzn. že obsahují emulgátory pro snadné spojení s vodou a smývání z vlasů. Myjí na principu jemné mléčné emulze, která sice nepění jako běžné šampony, ale za to nevysušuje a nedráždí. Právě naopak, díky výživným složkám zklidňuje a zvláčňuje pokožku hlavy a vlasům dodává přirozenou pružnost a lesk.

Pravda, úspěšné olejové mytí chce trochu cviku. Vlasy je třeba před mytím například déle namáčet a olej z nich také o trochu déle smývat. Ale trpělivost přináší výsledky, které rozhodně stojí za to.

Intenzivní vlasové kúry

Chcete pro vlasy udělat ještě více? Alespoň jednou týdně jim dopřejte Zábal na vlasy Haar Quantum. Vlasovým kořínkům, vlasům i pokožce hlavy posklytne intenzivní bylinkovou vzpruhu. Podpoří jejich růst, hustotu, lesk a dodá jim zdravý a pěstěný vzhled. Tento balzám je skvělý i v tom, že ho můžete využít po mytí na způsob kondicionéru.

Oblíbeným vlasovým životabudičem je i bezoplachové Obnovující olejové sérum na vlasy. Vašim vlasům poskytne hloubkovou hydrataci a výživu. Vtírejte ho do spodních délek vlhkých vlasů vždy po umytí nebo do suchých vlasů při konečné úpravě účesu. Vaše vlasy zase budou plné života.Představujeme vám prostory, které jsme vybudovali v rámci projektu „Rekonstrukce objektu ATOK Ústí nad Labem“ spolufinancovaným z EU OP PIK. Více ZDE.


© 1997–2022 Cosmetics ATOK International s. r. o.
Vývoj v inspirum, internetový obchod inspishop®.