Jak přejít na přírodu

2/17/2020

Paní Nina se rozhodla, že svou pleť už nebude zatěžovat chemií. Nakoupila si přírodní olejíčky, krémy a mléka Original ATOK. S vervou se pustila do nové péče a těšila se na krásnou čistou pleť. Jenže ouha. Po pár dnech přišlo spíš zhoršení. Akné, pupínky, začervenání… Jak to?! – ptala se celá rozčarovaná. Dostala od nás 3 rady.

1׀ „Zhoršení“ je dobré!

Opravdu. Vydržte. Nevzdávejte to. Dejte pokožce čas. Právě vyplavuje toxiny, které jste v ní za léta používání syntetické kosmetiky nashromáždily. Denně si smlsla až na 500 chemických látkách. Očistit pleť od takových nánosů je prioritou. Dočasné „zhoršení“ pleti je v této fázi naprosto přirozené a ozdravné. Navíc čerstvá kosmetika Original ATOK, nabitá vitaminy, minerály, antioxidanty, éterickými oleji a bylinnými extrakty, už svojí podstatou samočištění podporuje. Zkuste se tedy na dočasné akné a vyrážky dívat z nové perspektivy – radujte se, že vaše pleť tak dobře funguje. Zbavuje se odpadu, aby konečně mohla volně dýchat.

2׀ Čistěte, čistěte, čistěte…

Chcete detox pleti ještě více podpořit? Dbejte, aby byla vždy perfektně čistá. Póry ucpané vyplavujícími se toxiny, mazem, zplodinami z prostředí a líčidly mohou jen těžko dýchat a přijímat výživu, natož spolupracovat při očistě. I ty nejlepší preparáty smíchané s nečistotami vytvoří jen mišmaš, který si zapracujete zpátky do kůže.

Jak na to? Ráno i večer na navlhčenou pleť naneste například Odličovací mléko Oves-konopí, při akné a mastnější pleti Detoxikační čisticí gel Aktivní uhlí. Chvíli krouživě masírujte, až na sebe přípravek naváže všechny nečistoty a líčidla. Pak pleť důkladně omyjte teplou vodou a dočistěte vybranou pleťovou vodou. Pro hloubkovou hydrataci použijte Hyaluronový fluid a nakonec krém dle typu své pleti.

3׀ Žijte zeleně. Aspoň trochu :-)

Vyměnit syntetickou kosmetiku za přírodní je určitě skvělý ozdravný krok do zelena, tedy blíž k přírodě. Až projdete počáteční očistou, pocítíte to na vlastní kůži. Zdraví a krásu vaší pokožky ale ovlivňuje spoustu dalších věcí. Je proto dobré, zamyslet se nad životem celkově. Nejen nad tím, co dáváte do těla pokožkou, ale také ústy, oblečením, prostředím… Jsou to spojené nádoby. Vše souvisí se vším a jedno ovlivňuje druhé. Pleť tedy krásní nejen zelenou kosmetikou, ale i zeleným jídlem, pohybem, spánkem, dýcháním, optimismem… Však to znáte. Prostě žijte zeleně. Nebo aspoň zeleněji.Představujeme vám prostory, které jsme vybudovali v rámci projektu „Rekonstrukce objektu ATOK Ústí nad Labem“ spolufinancovaným z EU OP PIK. Více ZDE.


© 1997–2022 Cosmetics ATOK International s. r. o.
Vývoj v inspirum, internetový obchod inspishop®.