ZÁŘIVÉ OPÁLENÍ? Začněte na něm pracovat už teď!

5/12/2020

Bronzové či zlaté opálení je pořád trendy. Sluncem políbená kůže je prostě sexy, vypadá zdravě a líbí se. Opékání na slunci, samoopalovací krémy a solárka frčí, rizika nerizika. Ale víte, že zářivé opálení získáte i přirozeněji a bezpečněji? Chce to jen začít včas a držet se těchto pěti tipů:

1׀ Trénujte od jara

Už od prvních jarních dní zvykejte kůži na sluníčko. Zpočátku stačí krátce, postupně přidávejte. Užívejte si zahrádku, sport, výlety, hýbejte se. Prokrvená pokožka se opaluje snadněji a stejnoměrněji. Každý den choďte ven, a jak to jen jde, odhalte kůži. Nejen, že přes ní „natankujete“ cenný vitamin D, ale získáte i perfektní barevný základ na léto. Vaše jarní opálení na letním slunci ještě zesílí, namísto toho, abyste se spálili. Pokud na to půjdete postupně, také si mnohem déle uchováte tmavší odstín.

2׀ Nasaďte karotenoidy

Karotenoidy, organické pigmenty dodávající plodům žlutočervené zabarvení jsou špičkovým přírodním dermatologem. Chrání vaši pleť před škodlivým UV-zářením a volnými radikály, udržují ji pružnou, hebkou a mladistvou. Pomohou vám k bronzovému opálení i bez nadměrného vystavování se slunci. Na jaře a v létě se proto víc, než kdy jindy vyplatí sáhnout po pečujícím triu Karotenoidy – Zklidňující pleťové voděZklidňujícím krému a Regeneračním obličejovém oleji. Pokud k péči o pleť přidáte ještě za studena lisovaný rakytníkový olej, který je karotenoidy doslova napěchován, uděláte pro sebe před letní sezonou kosmetické maximum. Rakytník stačí ho po kapce přidávat do vašich přípravků na pleť.

3 ׀ Jezte barevně

Tedy hlavně červeně, oranžově, žlutě a zeleně. Pochutnávejte si na rajčatech, červené řepě, paprikách, broskvích, meruňkách, lisujte si šťávy z mrkve, rakytníku, špenátu a petržele, zobejte goji. Jsou to potraviny extra bohaté na betakaroten, který vaše tělo využívá jako provitamin A. Jako antioxidant chrání vaši kůži před škodlivým zářením zevnitř a vydatně pomáhá i s pěkným opálením.

4 ׀ Hydratujte

Dopřávejte pokožce také dokonalou hydrataci. Slunce a UV-záření ji velmi vysušuje. Narušuje tak její ochrannou bariéru a činí ji zranitelnou. Zásobujte ji tedy vládou vnitřně i vně a hlavně často. Dbejte na pitný režim a ošetřujte ji hydratačními přípravky. Opět můžete sáhnout po karotenoidovém preparátu – Tělovém mléku Karotenoidy. Prokáže vám skvělé služby.

5 ׀ Kartáčujte

Pravidelným kartáčováním pokožku nejen prokrvíte, ale také zbavíte povrchových zrohovatělých buněk, zjemníte a vyhladíte. Funguje to podobně jako mechanický peeling. Opalování je pak snazší a trvalejší. Navíc nehrozí, že se vám pokožka začne loupat nebo šupinatět. Zabráníte tím také vzniku různých flíčků a skvrn při opalování.Představujeme vám prostory, které jsme vybudovali v rámci projektu „Rekonstrukce objektu ATOK Ústí nad Labem“ spolufinancovaným z EU OP PIK. Více ZDE.


© 1997–2022 Cosmetics ATOK International s. r. o.
Vývoj v inspirum, internetový obchod inspishop®.