Domů / Naše filozofie
Bannery

Poradenství

Nevíte si rady s výběrem kosmetiky?
Využijte náš bezplatný servis a ptejte se odborníků.
PO-PÁ: 7.30 – 15.00

 

MUDr. Irina Kaplanová

Tel.: +420 475 501 394
Mobil: +420 724 371 089

E-mail: doktor@originalatok.cz
Tento email není určen pro dotazy k registraci a objednávkám.

 

Naše filozofie

PROFESIONALITA A VYSOKÁ KVALITA

V každém ohledu ctíme profesionalitu. Vykonáváme svou práci odborně, efektivně, odpovědně a důsledně. Využíváme nejnovější technologické trendy a nejšetrnější postupy zaručující maximální účinnost bioaktivních látek. Naše preparáty vznikají s velkým podílem ruční práce, v provozech s dokonalou hygienou, splňujících nejpřísnější profesionální parametry. Od roku 2004 jsme držiteli certifikátu systému managementu kvality ISO 9001.
Kosmetika Original ATOK je synonymem luxusní kvality za dosažitelnou cenu.

ČERSTVOST

Preparáty vyrábíme z přírodních surovin špičkové kvality, které používáme vždy čerstvé a preparáty z nich vyrábíme až po obdržení objednávky – k zákazníkovi tak jdou přímo z naší laboratoře, aniž by se znehodnocovaly skladováním.

ORIGINALITA

Vyznáváme kreativitu, plné nasazení, nadšení a originalitu. Vyhledáváme a využíváme nové nekonvenční přírodní suroviny z celého světa a sestavujeme z nich originální synergicky působící receptury s jedinečnými účinky.

ORIENTACE NA ZÁKAZNÍKA

Každý zákazník je pro nás jedinečný. Snažíme se proto plně mu naslouchat, pochopit jeho potřeby a díky individuálnímu poradenství mu nabídnout nejlepší řešení pro každý specifický problém. Na druhé straně podněty a přání zákazníků jsou pro nás velkou inspirací při tvorbě nových preparátů a zdokonalování služeb.

KOMUNIKACE A TÝMOVÁ SPOLUPRÁCE

Naším krédem je týmová spolupráce, neformální přístup, vztahy založené na komunikaci, vzájemné důvěře a spokojenosti, solidní a čestné jednání a pružná reakce na potřeby zákazníka.

VZDĚLÁVÁNÍ

Vzděláváme sebe, abychom mohli plně využívat tradiční i nejmodernější poznatky světové aromaterapie, fytoterapie a kosmetologie. Vzděláváme spolupracovníky distribuující naší kosmetiku. Vzděláváme zákazníky, aby rozuměli aromaterapii a fytoterapii a sami pochopili, v čem spočívá jedinečnost, účinnost a kvalita preparátů Original ATOK.

OHLEDUPLNOST K PŘÍRODĚ

Naše provozy ani výrobky nezatěžují životní prostředí, preferujeme ekologicky odbouratelné suroviny, využíváme recyklovatelné obaly, třídíme odpady, upřednostňujeme rostlinné suroviny před živočišnými a naše výrobky netestujeme na zvířatech. Ctíme moudrost přírody a respektujeme její zákonitosti.

ÚCTA K ČLOVĚKU

Podporujeme myšlenku Fair trade, pomáháme dětem z dětských domovů a mentálně postiženým, jsme sponzory smysluplných společenských, sportovních a profesionálních akcí u nás i v zahraničí.

PODNIKATELSKÁ ETIKA

Respektujeme naši konkurenci a vážíme si poctivé práce druhých. Za samozřejmé považujeme čestné obchodní jednání a pravdivou informovanost našich spolupracovníků i zákazníků.

MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE

Po celou dobu naší existence spolupracujeme s aromaterapeuty v zahraničí, nakupujeme suroviny od dodavatelů z celého světa a zakládáme pobočky v nejrůznějších evropských zemích. Vzrůstající zájem o značku Original ATOK je odrazem pevné pozice naší společnosti na trhu, její prosperity a růstu.

Pro telefonické objednávky volejte 475 501 348 (Po–Pá: 7.00–15.30 hodin).
Využít můžete také náš e-mail objednavky@originalatok.cz.

Telefonické objednávky

Pevné linky:

+420 475 501 348
 

Mobilní linky:

+420 608 063 204
+420 602 667 860

Po – Pá: 7.00 – 15.30

E-mailové objednávky

objednavky@originalatok.cz

Obchodní oddělení

telefon: +420 475 501 213
objednavky@originalatok.cz

Reklamace

telefon: +420 475 501 202
reklamace@originalatok.cz

Platby

telefon: +420 475 501 355
platby@originalatok.cz