Otoky nohou

Otékání nohou je problém, který trápí především těhotné ženy, osoby s nadváhou, osoby, které celou pracovní dobu stojí, například kadeřnice a servírky, a speciálně pak starší generaci. Často souvisí se srdečními problémy, které zapřičiňují nedostatečnost krevního oběhu.

Kromě odborné léčby, kterou je v každém závažnějším případě třeba podstoupit, můžeme na podporu krevního oběhu a lymfatického systému využívat i prostředky aromaterapie. Úlevu nateklým nohám poskytnou koupele nohou v Koupelovém oleji na nohy. Provádíme je podle potřeby i denně po dobu 20 minut. Přípravek obsahuje stimulující éterické oleje rozmarýnu, jalovce, šalvěje a další složky, které osvěžují, aktivují látkovou výměnu a urychlují odtok toxických látek z těla. Výborným doplňkem péče je také Tělový zábal Lympha-kofein s jalovcovým a majoránkovým éterickým olejem. Přiměřené množství přípravku naneseme na oteklé nohy a zabalíme do speciální Fólie pro zábaly. Poté nohy ještě překryjeme dekou a pokud možno uložíme do zvýšené polohy. Zábal necháme působit 30–60 minut, jeho četnost opakujeme podle potřeby. K ošetření unavených a oteklých chodidel se osvědčuje Krém na unavené a oteklé nohy. Při pálení nohou můžeme použít také chladivý obklad s Pleťovou vodou Jalovec.

UPOZORNĚNÍ: Použití koupelového a masážního oleje na nohy nedoporučujeme při epilepsii a v těhotenství. Při křečových žilách a zánětech žil je vhodná pouze vlažná koupel.Připravujeme pro naše zákazníky nové reprezentativní prostory. Realizace projektu „Rekonstrukce objektu ATOK Ústí nad Labem“ je spolufinancována z EU OP PIK více ZDE.

© 1997–2021 Cosmetics ATOK International s. r. o.
Vývoj v inspirum, internetový obchod inspishop®.