Domů / Pomáháme
Bannery

Poradenství

Nevíte si rady s výběrem kosmetiky?
Využijte náš bezplatný servis a ptejte se odborníků.
PO-PÁ: 7.30 – 15.00

 

MUDr. Irina Kaplanová

Tel.: +420 475 501 394
Mobil: +420 724 371 089

E-mail: doktor@originalatok.cz
Tento email není určen pro dotazy k registraci a objednávkám.

 

Pomáháme

Podporujeme BAREVNÉ DOMKY HAJNICE

www.barevnedomky.cz

Barevné domky Hajnice jsou příspěvkovou organizací Královéhradeckého kraje. Poskytují pobytové sociální služby lidem s mentálním postižením, a to formou chráněného bydlení, domova pro osoby se zdravotním postižením a týdenního stacionáře.
Těší nás, že klienty Barevných domků můžeme podporovat, darováním masážních a jiných preparátů Original ATOK, triček, ručníků a dalších předmětů, stejně jako osobní účastí na akcích, které pořádají.
Jednou z nich bylo například zářijové loučení s létem ve stylu Harryho Pottera, které navštívila i majitelka naší společnosti paní Anastazie Skopalová. Pořadatelé připravili pro klienty Barevných domů i trutnovské děti skutečně krásný a pestrý program. Oranžovou kavárnu v Trutnově proměnili v Bradavický hrad, v němž děti soutěžili v míchání lektvarů, poznávání čarovných bylin, tvoření kouzelnických čepic a mnoha dalších disciplinách. Vystupovalo zde několik hudebních skupin a kouzelník. Celý program moderoval místní rodák Jan Tuna. Přestože nepřálo počasí, děti, klienti i pracovníci barevných domků si zde ve svých kouzelnických převlecích a maskách užili spoustu zábavy.

Podporujeme DĚTI Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ

Posláním naší společnosti je výroba přírodní kosmetiky a péče o tělo, ale rádi podporujeme i zdravý životní styl obecně. A pokud se jedná o sponzorování sportovních her dětí z dětských domovů, jsou naše motivace dvojnásob srdečné. Není totiž nic krásnějšího, než pohled na šťastné a spokojené děti. Rádi jsme proto podpořili i 23. MEZINÁRODNÍ SPORTOVNÍ HRY DĚTSKÝCH DOMOVŮ. V sobotu 9. června 2012 se na ně do Stráže pod Ralskem sjelo 120 dětí z Česka, Slovenska, Polska a Maďarska, aby si změřily síly v osmi disciplinách: běhu, skoku do výšky a dálky, vrhu koulí, štafetách, malé kopané, volejbalu a stolním tenisu. Fandit jim osobně přijela i majitelka společnosti paní Anastazie Skopalová, která tyto hry chtěla podpořit nejen sponzorským darem, ale i osobní účastí. Soutěžící do toho dávali maximum a předvedli opět o poznání lepší výkony než v loni. Užili si i slavnostní nástup jako na olympijských hrách, kdy každý tým provázen jeho národní hymnou nesl státní vlajku. Byl to příjemný den, plný sportu, soutěživosti a dobré nálady, který jen potvrdil, že takového projekty mají hluboký smysl.

FOR HELP - společnost na podporu dětí s autismem v Ostravě

www.forhelp.cz

Zaměřuje se na osvětu o autismu, organizuje přednášky, besedy, workshopy. Dětem pomáhá formou hippoterapie v oblíbeném projektu „Mazlení s koníkem“, pořádá příměstské tábory a ozdravné pobyty v horách nebo u moře a mnoho dalšího. Jejím cílem je vybudovat komunitní centrum farmu pro autistické rodiny v Ostravě.

SRDÍČKO - sdružení vozíčkářů a těžce tělesně postižených v Kolíně

www.centrumsrdicko.cz

Jeho posláním je pomáhat postiženým natolik, aby se mohli co nejlépe zapojit do všech oblastí života. Sdružení pořádá tuzemské i zahraniční rekondiční pobyty s rehabilitací, při kterých spolupracuje s terapeuty a odborníky, provádí osvětovou činnost a zprostředkovává pro vozíčkáře a tělesně postižené vzájemnou výměnu informací.

Svaz neslyšících a nedoslýchavých ‒ ZO Most

Podporuje neslyšící a nedoslýchavé mnoha způsoby. Pomáhá jim zabezpečovat kompletní sociální služby a zapojovat je tak maximálně do běžného života. Nabízí jim také speciální vzdělávací a pracovní projekty pro neslyšící. Organizuje zájezdy, přednášky, besedy, kroužky, pořádá setkávání a sportovní soutěže.

DĚTSKÝ LETNÍ TÁBOR V ZUBRNICÍCH

Každoročně podporujeme letní tábor v Zubrnicích u Ústí nad Labem pro děti z dětského domova a děti ze Zubrnic a okolí. A to nejen finanční pomocí, ale i osobní účastí majitelky společnosti Cosmetics ATOK International paní Anastazie Skopalové, která se vždy ráda zapojí i do táborových her. Letos si setkání s dětmi užila v převleku doktorky Quinnové ze známého televizního seriálu (na snímku druhá zleva). Nechyběla ani dobrodružná jízda zubrnickým historickým vláčkem a „stopování“ doktorky Mike .

Pro telefonické objednávky volejte 475 501 348 (Po–Pá: 7.00–15.30 hodin).
Využít můžete také náš e-mail objednavky@originalatok.cz.

Telefonické objednávky

Pevné linky:

+420 475 501 348
 

Mobilní linky:

+420 608 063 204
+420 602 667 860

Po – Pá: 7.00 – 15.30

E-mailové objednávky

objednavky@originalatok.cz

Obchodní oddělení

telefon: +420 475 501 213
objednavky@originalatok.cz

Reklamace

telefon: +420 475 501 202
reklamace@originalatok.cz

Platby

telefon: +420 475 501 355
platby@originalatok.cz