Kariéra

Staňte se členem voňavého týmu Original ATOK

Pracovní nabídky:

IT Administrátor / správce sítě

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Správa a vývoj firemního ERP systému a ostatních firemních aplikací

  • Zajištění provozu interní IT infrastruktury a uživatelů

  • Komunikace s uživateli a řešení běžných uživatelských požadavků

  • Správa HW (osobní počítače, severy, mobily, tiskárny) a SW (licence, MS SQL, antivirus, security, správa databází…)

  • Hotline pro podporu koncových uživatelů

  • Správa a vývoj e-shopu spolu s dodavatelem

  • Telefonická podpora zákazníků a řešení provozních problémů na straně e-shopu

  • Komunikace s dodavatelem a řešení operativních problémů, postupný vývoj a zlepšování současného stavu

  • Spolupráce s obchodním úsekem a marketingem při realizaci marketingových akcí/mailingu

  • Správa a realizace současných i navrhovaných nových IT projektů

  • Správa a vývoj konektoru ERP vs e-shop, spolu s dodavatelem

  • Analýza a řešení HW a SW servisních incidentů samostatně či s podporou vyšších úrovní supportu

POŽADAVKY:

  • Analytické a systematické myšlení

  • Pokročilá znalost SQL (tvorba reportů)

  • Zkušenosti s řízením projektů a dodavatelů (výhodou)

  • Znalost síťové infrastruktury (switche, WIFI AP, modemy, kabeláž, bezdrátové spoje…)

  • Základní znalost DHCP

  • Pokročilá znalost AD a Exchange

  • Pokročilá znalost MS Office a Windows OS

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou

  • Samostatnost a zodpovědný přístup, logické myšlení

  • Pracovní nasazení, týmový duch, časová flexibilita

  • Ochota učit se novým věcem a hledat nová řešení

VÝHODOU: zkušenost s některým ERP systémem (Money, ABRA Flexibee…)

V případě vašeho zájmu o uvedenou pracovní pozici zasílejte své odpovědi na: kariera@originalatok.cz

Nástup dle dohody.