Platba

Jak mohu zaplatit?

Dobírka – nejpoužívanější způsob platby. Platíte až při převzetí zásilky zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi zvolené přepravní společnosti) nebo na poště.

Bankovní převod – po obdržení vaší objednávky vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol (číslo faktury). Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u KB (číslo účtu je uvedené na faktuře). Po obdržení platby odesíláme zboží. Je důležité uvést správný variabilní symbol, který je shodný s číslem faktury.

Platební brána/online platba – velmi pohodlný a oblíbený způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne ihned a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Dodavatel nemá pracovníci nemají přístup k údajům o vaší kartě.

Hotově (osobní odběr) – v případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro vás připravené k vyzvednutí na prodejně v sídle firmy. Možnost platby v hotovosti či platební kartou.