Aromasvět ATOK

ORIGINAL ATOK
Krása pro tělo – radost pro duši

Věříme v sílu přírody

Každý náš přípravek je živý, čerstvý, nabitý sluncem a energií bylin. Od roku 1997 tvoříme přírodní aromaterapeutickou kosmetiku, která něžně pečuje o tělo a krásnými vůněmi povznáší duši. Připravujeme ji pro vás s láskou, nadšením, šetrnými ručními postupy.

Vyvíjíme originální receptury

Vyvíjíme vlastní unikátní receptury. Kreativně přitom kombinujeme tradiční postupy starých bylinkářů s nejnovějšími trendy v přírodní kosmetice a aromaterapii. Vyhledáváme také nové, často nekonvenční přírodní suroviny, například zlato, jantar, křišťál, perly nebo přírodní liftingové komplexy.

Milujeme aromaterapii

Vůně jsou naší vášní. Éterické oleje, čisté esence vonných rostlin, jsou tím nejúčinnějším, co nám příroda dává k pěstění přirozené krásy a vyladění psychiky. Běžnou péči povyšují na voňavý obřad. Společně s vyživujícími rostlinnými oleji tvoří základ naší Aroma Terapeutické Originální Kosmetiky.

Inspirujeme a nasloucháme

V časopise Aroma Life, na webu a sociálních sítích po celý rok přinášíme voňavé inspirace. Naši vášeň pro aromaterapii předáváme také v kurzech a na besedách. Zároveň nasloucháme potřebám každého zákazníka a v naší odborné poradně vedené lékařem se vždy snažíme najít to nejlepší řešení na míru.

Tvoříme živou kosmetiku

Pracujeme s živými, vysoce aktivními přírodními surovinami. Preparáty Original ATOK proto nenajdete v běžné obchodní síti, ale získáte je prostřednictvím našeho e-shopu a pružného systému distribuce. Ten zaručuje, že se k vám dostanou vždy čerstvé a maximálně účinné.

Chráníme životní prostředí

Při výrobě volíme technologie a postupy přátelské k přírodě, využíváme recyklovatelné obaly, třídíme odpady, dáváme přednost rostlinným a ekologicky odbouratelným surovinám. Samozřejmostí je netestování na zvířatech. Ostatně, ani ho není třeba, přírodní kosmetika je po staletí úspěšně testována na lidech :)