Kariéra

Jsi kreativní, baví tě grafika, design, jsi nadšenec pro sociální sítě, orientuješ se v on-line marketingu a chceš pracovat v dynamické a stabilní firmě?

Cosmetics ATOK International s.r.o. hledá kreativního kolegu/kolegyni do týmu na pozici:

Grafik/Grafička Specialista/Specialistka na sociální média

Pracovní náplň:

  • práce v programech Adobe CC (Photoshop, InDesign, Ilustrator)

  • návrhy a příprava designu pro obalový materiál (etikety, obaly)

  • návrh a příprava grafiky pro on-line reklamu (bannery, fotografie)

  • návrhy a příprava designu tiskovin (letáky, katalogy)

  • tvorba produktové fotografie, cit pro kompozici

  • správa sociálních sítí zahrnující práci v Meta Business Suite

  • tvorba a střih video spotu

  • vymýšlení nových marketingových kampaní

  • navrhování a nastavování PPC kampaní

Požadujeme:

  • znalost grafických programů Adobe CC

  • grafické cítění a znalost grafického designu

  • dobrou orientaci na sociálních sítích (FB, IG, YouTube)

  • aktivní zájem o kreativní práci, estetické cítění, cit pro detail

  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, chuť se vzdělávat

  • dynamickou, kreativní osobnost s aktivním přístupem k zadaným úkolům

  • chuť přinášet inovace a vlastní nápady na zlepšení

Nabízíme:

  • možnost podílet se na zajímavých projektech v oblasti on-line reklamy a marketingu

  • práci ve stabilní české firmě s více jak 25letou tradicí

  • vzdělávání se v oboru

  • příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem

  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, produkty za zaměstnanecké ceny, pružnou pracovní dobu)

Další informace:

  • místo výkonu práce: Přemyslovců 653/24, Ústí nad Labem

  • práce na plný pracovní úvazek

  • nástup ihned, popřípadě dle dohody

  • 25.000 – 30.000 Kč / měsíc

  • Variabilní složka je dalších 5.000 Kč

V případě zájmu zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu na:
sekretariat@originalatok.cz
Cosmetics ATOK International s.r.o., Přemyslovců 653/24, 400 07 Ústí nad Labem