Pokožka po holení a depilaci

Holení a depilaci často provázejí drobná poranění pokožky, která se později mohou projevovat silným zarudnutím a někdy až záněty. Běžně používané přípravky, jako jsou holicí mýdla, pěny a gely nelze považovat za ideální. Obsahují totiž tenzidy, které holená a depilovaná místa odmašťují a zbavují tak přirozeného ochranného pláště.

Pro holení proto doporučujeme Olej na holení. Je to přípravek nové generace určený pro muže i pro ženy. Změkčení vousů a chloupků je zde dosaženo pomocí jemných hydrofilních olejů a vody. Při aplikaci přípravku nedochází k odmaštění a vysušení pokožky, její ochranná vrstva zůstává tedy zachována. Olej na holení se výborně osvědčuje i při často problematickém holení třísel nebo dalších míst s velmi citlivou pokožkou. Obsažené éterické oleje z petitgrainu, ylang-ylangu a amyrisu mají navíc výrazné protizánětlivé a dezodorační účinky. Po holení suché a přecitlivělé pokožky u mužů doporučujeme k následnému ošetření krémy, například protizánětlivý Regenerační krém Mateřídouška nebo pro muže Regenerační krém Galant. K ošetření pokožky po depilaci i po holení je vhodný Zklidňující olej po depilaci, který obsahuje rostlinné a éterické oleje s výrazně zklidňujícími účinky a prospívá tak i velmi citlivé pokožce.

K ošetřování pokožky po depilaci i holeníPřipravujeme pro naše zákazníky nové reprezentativní prostory. Realizace projektu „Rekonstrukce objektu ATOK Ústí nad Labem“ je spolufinancována z EU OP PIK. Více ZDE.


© 1997–2022 Cosmetics ATOK International s. r. o.
Vývoj v inspirum, internetový obchod inspishop®.