Provoňte dům Vánocemi

Vykouzlete si doma sváteční pohodu a užijte si Vánoce na nespočet voňavých způsobů. Zapalte aromalampy, rozpusťte starosti v hřejivé koupeli, své blízké potěšte VÁNOČNÍMI SPECIALITAMI Original ATOK. Stres a shon vyměňte za radost, pohodu a klid.

ROZVOŇTE AROMALAMPU

Báječný mix svátečních vůní si můžete dopřát díky limitované Vánoční sadě éterických olejů. Najdete v ní pět lahviček s éterickými oleji Pomeranče, Smrku-jehličí a oblíbenými směsmi Vánoční 3, Vánoční nadílka a Vánoční přání. Můžete si s nimi dopřát nový smyslový zážitek každý den adventu, ale i po celou zimu.

Pokud svému nosu chcete dopřát ještě více smyslových potěšení, zamilujete si speciální Vánoční směsi éterických olejů:

  • Vánoční nadílka je bohatá hřejivá kompozice s vyváženým poměrem koření, citrusů a jehličí
  • Vánoční přání svou půvabně nasládlou teplou vůní ovoce a koření během pár chvil navodí kouzlo starých dobrých časů
  • Vánoční večer s lavandinem, citrusy a mátou dodá i tomu nejvíce zachmuřenému zimnímu večeru svěžest a jiskru
  • Vánoční 3 nabízí opravdovou vánoční klasiku s cedrem, skořicí, hřebíčkem a pomerančem
  • Vánoční 4 je jemná povznášející citrusová směs s nádechem smrkového jehličí
  • Vánoční extra v sobě ukrývá dokonale vyvážené vonné akordy jehličnanů a koření
  • Vánoční sen je kompozice se skořicí a mnoha druhy koření, která zahřeje na duši i na těle
Vdechněte dárkům osobité kouzlo
Vánoční vonné směsi i jednotlivé éterické oleje můžete využít i k provonění dárků. Je krásné dárku vtisknout něco osobního a speciálního. Provonět lze cokoli, co vstřebá a udrží vůni – luxusní prádlo, polštářek, pléd, svetřík, vlastnoručně vyrobené svíčky a mýdla, knihu poezie, dřevěné nebo keramické šperky bez glazury…
Jak na to? Vložte předmět do igelitového sáčku, přidejte vatový tamponek s pár kapkami éterického oleje a sáček neprodyšně alespoň na dva tři dny uzavřete. Po vyjmutí bude každý takový dárek krásně a nadlouho provoněný.

2-foto

PROKOUPEJTE SE DO POHODY

Když za okny úřaduje zima a dny jsou plné předvánočního stresu, není nic příjemnějšího, než se po uši ponořit do horké vany a nechat na sebe působit vánočně laděné éterické oleje. Budete z nich mít hned dvojí požitek – pokožkou budete přijímat jejich účinné látky a nosem vdechovat jejich opojné zklidňující aroma.

Koupelový olej Vánoční, hvězda naší limitované vánoční edice, byl pro tento účel přímo stvořený. Dvacetiminutová relaxační lázeň s okouzlující vonnou kompozicí z pomeranče, skořice, borovice, amyrisu, pačuli a citronu s vaší psychikou udělá divy. Zvlášť když přidáte krásnou hudbu, pár romantických svíček a třeba i sklenku červeného. Svět se zase naplní radostí a pohodou.

Pokud patříte mezi milovníky domácích wellness zážitků, oceníte také Vánoční sadu Voňavé lázně se čtyřmi vybranými koupelovými a sprchovými oleji v 10ml minibaleních. Užijete si s ní hravou energii Koupelového oleje Mandarinka, posilující účinky Koupelového oleje Eukalpt-tymián, příval svěžesti se Sprchovým olejem Meduňka nebo dokonalé zklidnění se Sprchovým olejem Levandule. S těmito preparáty koupele a sprchování povýšíte na voňavý obřad.

Aromakoupel na míru
Voňavou vánoční koupel si můžete připravit také z vlastních oblíbených éterických olejů nebo vánočních směsí. Příprava je snadná: v polévkové lžíci (10 ml) tučné smetany nebo Sprchového oleje Neutral rozmíchejte 5–10 kapek éterického oleje a směs přidejte do proudu napouštějící se vody. Pro děti volte vždy nižší koncentrace.

PARFÉM, DÁREK PLNÝ EMOCÍ

Parfém potěší nos i srdce. Je to dárek velmi intimní a emocionální. Když se jím obdarovaná žena navoní, bude si užívat smyslné kouzlo vůní a zároveň myslet na vás. Olejové, čistě přírodní parfémy Original ATOK jsou roztomilým dárkovým potěšením, které se vejde i do nejmenší kabelky.

Hřejivý vanilkovo-medový parfém Souznění je součástí limitované vánoční edice, můžete ho tedy zakoupit pouze v předvánočním čase. Nejprve vás pohladí tóny něžné mimózy, sladce zemitého růžového dřeva, smyslné pačuli a tajemného santalu, které po chvíli ustoupí do pozadí a přenechají prostor hřejivě opojným tónům vanilky, medu a slaměnky. Je to euforická vůně, plná slunce, radosti ze života a smyslnosti.

Okouzlující je i orientálně-květinový jubilejní parfém Anastazie 25, který jsme v roce 2022 vytvořili k 25. výročí značky Original ATOK. Má opojně svůdné aroma, jehož vrchní tóny tvoří svěží citronová tráva s noblesním nerolem, srdce romantický jasmín a základ santal, pačuli a vanilka. Ocení ho ženy, které touží po jedinečnosti, rády se oddávají radostným prožitkům a nekonečným inspiracím.

Věříme, že vám tyto voňavé vánoční libůstky pomohou vytvořit pohádkovou atmosféru vašeho domova, stejně jako se stanou inspirací pro milé vánoční dárečky.

Tak štastné a voňavé!