Dětská série: plná bylin a něhy

Dětem sneseme i modré z nebe. Proč tedy nezačít modrou „motýlkovou“ kosmetikou plnou přírody. Doteky měsíčku, heřmánku, levandule a sladkých mandlí. Tím nejjemnějším od Original ATOK.

KOUPÁNÍ A SPRCHOVÁNÍ V JEDNOM

Večerní očista dětí je každodenní nezbytnost, tak ať je příjemná. Ať pokožku nedře, ale hladí, nevysušuje, ale zvláčňuje. Ať jí nezatěžuje syntetickými tenzidy, minerálními oleji, parabeny, silikony, umělými barvivy a aromaty. Ať voní přírodou, je laskavá a ohleduplná stejně jako Dětský mycí olej Měsíček s mandlovým, olivovým a kokosovým olejem a extraktem z měsíčkových květů. Je to extra jemný přírodní olej, který využijete ke koupání i sprchování kojenců i starších dětí. Stejně šetrný a ohleduplný k pokožce je i Dětský mycí olej Intimka se speciální směsí éterických olejů a příjemnou bylinnou vůní. Oceníte ho nejen k dětské intimní hygieně, jak napovídá jeho název, ale i jako sprchový olejíček na celé tělo.

Tyto mycí oleje netvoří pěnu, jak jste možná zvyklí u konvenční kosmetiky, ale něžně pečující mléčnou emulzi, která respektuje ochranný kožní film a o pokožku zklidňuje, vyživuje, zjemňuje a zvláčňuje. Jejich přirozená bylinná vůně děti navíc příjemně naladí na klidný spánek.

detska-serie-2
Mandarinka pro radost
Chcete dětem zpestřit koupelové zážitky? Do kosmetické výbavy jim pořiďte také Koupelový olej Mandarinka. Sladce voní, zklidňuje a zároveň osvěžuje, rozveseluje. A hlavně – děti ho milují!

TĚLOVÁ PÉČE I BABY MASÁŽE

Po koupání, ale podle potřeby i kdykoli jindy využijete Dětský tělový olej Měsíček a Dětské tělové mléko Měsíček. V péči se skvěle doplňují, vyplatí se proto, mít po ruce oba. Tělový olej se hodí nejen k tělové péči, ale také k ochraně obličeje, zejména v nepříznivém počasí, mrazu a větru. Stejně dobře se uplatní k jemným baby masážím. Zanechá pokožku vyživenou, hebkou a vláčnou. Tělové mléko je lehčí než olej, rychleji vstřebatelné a díky přídavku aloe vera i více hydratační. Je vhodné k ošetření pokožky po mytí, stejně jako k rychlému osvěžení pleti během dne. Zvláště v létě a po delším pobytu na sluníčku, kdy má pokožka sklon k vysychání a podráždění, ji krásně zklidní, osvěží a dodá jí vláhu.

Sada k vyzkoušení
Nevíte, jak vašim nejmenším dětské preparáty sednou a nechcete hned kupovat velká balení? Díky Dětské sadě se sedmi oblíbenými dětskými přípravky v minibaleních, si jejich účinky můžete nejdřív vyzkoušet.

KRÉMY, KRÉMY, KRÉMÍČKY…

Jsou lehké, hebké, snadno vstřebatelné a přímo stvořené pro citlivou dětskou pleť. Dětský krém Měsíček obsahuje promyšlený komplex rostlinných olejů a másel, který pokožku účinně zvláčňuje, vyživuje a hydratuje. Extrakty měsíčku lékařského a aloe vera zajišťují zklidnění, regeneraci a jsou neocenitelné při podráždění, zarudnutí a ekzémech. Není divu, že měsíček opěvovaly už naše babičky a měsíčková mast na hojení ran, jizev a zklidnění opruzenin nechyběla v žádné domácnosti. Stejně silné zklidňující a regenerační vlastnosti má i Dětský krém Levandule, oblíbená stálice Original ATOK. Zanechává pokožku sametově hebkou a jemně provoněnou prvotřídní francouzskou levandulí.

detska-serie-3

KAMARÁDI SE SLUNCEM

Kde je slunce, je radost. Jenže když je ho příliš, často to končí spáleninami nebo – v tom lepším případě – začervenalou a podrážděnou pokožkou. Na letní cesty za sluncem proto dětem přibalte Dětský opalovací olej Karotenoidy OF15. Při dovádění dětí u vody použijte olejíček na celé tělo, a při běžném pobytu venku nezapomeňte namazat nechráněné části pokožky, zejména obličej, ramena a zátylek. Olejíček je plný ochranných a zklidňujících bylinek a přírodních surovin, olejů z rakytníku, semínek rajského jablíčka a brusinky, éterických olejů z levandule, meduňky a mnoha dalších. V jeho péči budou děti v bezpečí, pod ochranou a se sluncem kamarádi.

Dětská kosmetika nejen pro děti
Něžné preparáty dětské série milují nejen děti, ale skvělou službu dělají i dospělým s velmi citlivou a alergickou pokožkou.

VOŇAVÁ ŘEŠENÍ PRO DĚTSKÁ TRÁPENÍ

Samostatnou skupinu dětské série tvoří speciální preparáty, které v našem e-shopu najdete pod názvem „Přírodní lékárna“. Dětský nosní olej s heřmánkem modrým, třezalkou a levandulí je přítelem každého dětského nosánku. Při rýmě zklidní podrážděnou pokožku v okolí nosu, zvláční ji a ochrání před vysoušením. Éterické oleje zabrání usazování choroboplodných zárodků a jejich svěží vůně dětem zpříjemní dýchání. Dětský prsní balzám při nachlazení podpoří vykašlávání a uvolňování hlenu. Nejúčinněji působí ve formě suchého zábalu zad a hrudníku, ale můžete ho také jemně vtírat do okolí nosu, spánků, čela, krku a zátylku. Zažívací potíže a bolesti bříška zklidní Dětský olej při nadýmání s fenyklovým éterickým olejem. Nanáší se na bříško a jemně do něj vtírá krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček. Dětský balzám při opruzeninách zase báječně zklidní zarudlou a opruzenou pokožku, ale také ho můžete používat jako účinnou prevenci těchto problémů.

Objevte pečující komfort rostlinných olejů, vonných silic a bylin a dopřejte vašim nejmenším tu nejpřirozenější péči. Skrze vůně prohlubujte jejich smysly a odmalička je učte budovat zdravé návyky v péči o tělo. Zamilují si to.