Letní horka

 

Kdo by neměl rád LÉTO. Krásné období slunečných a parných dní, kdy naše fyzické tělo i mysl prahne po osvěžení a ochlazení. Preparáty Original ATOK pomohou pokožku hydratovat a osvěžit, účinně schladit a zklidnit nebo zmírnit pocení přírodní cestou díky přírodních deodorantům. Podívejte se na tipy Original ATOK.

K ochlazení pokožky v letním horku se výborně osvědčuje éterický olej Máty peprné, který po aplikaci aktivuje chladové receptory v pokožce. Výborný je také zklidňující éterický olej Levandule extra. Zředěním uvedených éterických olejů v Sprchovém oleji Neutral si můžeme připravit individuální přípravky vhodné pro horké léto.

Účinné ochlazení a osvěžení v letním horku poskytne také Hydratační a osvěžující sprej Máta − chladivý, Hydratační a osvěžující sprej Šeřík nebo Hydratační a osvěžující sprej Levandule − zklidňující. Dalším osvědčeným tipem je Pleťová voda Levandule nebo Pleťová voda Růže, kterou přelijeme do lahvičky s rozstřikovačem a podle potřeby rozprašujeme po těle. Velmi praktické osvěžení, a to nejen na letní cesty! Pro osvěžení a ochlazení nohou doporučujeme Krém na unavené a oteklé nohy.