Řešení vašich trápení

Aromaterapií na jizvy

Plastická chirurgie, laser, kortikoidy… invazivních metod na zhojení a vyhlazení jizev je dnes nespočet. Ale pokud upřednostňujete přirozenější postupy, věřte, že skvělé výsledky může přinést i aromaterapie.

Přírodní fígle na klíšťata

Léto láká ven nejen nás, ale také klíšťata a další neodbytné breberky. Nechcete používat chemické repelenty a nevíte co s nimi? Představíme vám pár osvědčených aromatipů.

Jak zkrotit letní vedra

Orosená dvanáctka ze sedmého schodu, zmrzlý meloun, pytlíky s ledem zavěšené na větráku… Když na nás léto posílá pekelný hic, vytahujeme všechny osvědčené chladivé finty. Také nějaké máme. Aromafinty :-)

Řekněte akné „NE“

Bílé tečky, černé tečky, pupínky a vřídky dokážou potrápit. Nejen teenagery, ale často i dospělé. Pokud je to i váš problém, je načase říct akné „ne“ a pupínky zkrotit. Těžké formy akné samozřejmě patří do rukou dermatologa, ale lehčí akné většinou zvládnete sami. Poradíme vám, jak na to.

Slabá imunita? Posilněte jI

Trápí vás únava, špatné spaní, chřipky, opary a plísně? Je načase posílit imunitu. Základ je prostý: lépe jíst a spát, více se hýbat a smát. Ale máme pro vás pár rad, se kterými to všechno půjde lépe.

Jste oslabení? Zkuste „koupel síly“

Necítíte se ve své kůži? Pokouší se o vás kašel, rýma, bacil či vir? Naordinujte si posilující koupel s eukalyptem a tymiánem. Tito dva bylinkoví siláci vás zase postaví na nohy. Navíc vám osvěží mysl a spraví náladu. Skvělí spojenci, zvláště pro zimní čas!