Nádherně levandulová...

Za mostem v úzké ulici, v horkém slunci Lubéronu a Drôme Provencale, v babiččině almaře… Voní si tam tiše, měkce, sladce. Hladí, chladí, okouzluje a vábí. Také máte její vůni tak pod kůží? Pak víte, LEVANDULE, prostě láska navěky.

Zklidní, uhladí, projasní, pročistí

Když vás bolí srdce, dmou se emoce, drtí vás deprese nebo zmáhá nespavost, není účinnějšího léku. Levandule vše zklidní, uhladí, projasní a pročistí. Nese v sobě sílu slunce. Zvlášť ta pravá francouzská v Éterickém oleji Levandule extra. Dejte si kapku na polštář, dvě na lem trička, nebo tři do aromalampy a nechte se jí obejmout. A určitě si lahvičku přibalte i na letní cesty.

Univerzální lékárnička na cesty
Levandulový olej spolehlivě ošetří štípance, popáleniny a odřeniny, uleví od migrén a bolestí hlavy, sníží tlak, zklidní nervy i břichobol. Přitom je tak jemný, že ho jako jeden z mála éterických olejů můžete použít i přímo na kůži i neředěný.

Jste levanduloví fajnšmekři?

Dopřejte si zklidňující a chladivou energii francouzské levandule i k péči o obličej a dekolt. Skvělá letní volba, a trojnásob, pokud máte citlivou pleť nebo sklony k ekzémům. K očistě a osvěžení využijte Pleťovou vodu Levandule, nebo při mastnější pleti Pleťové tonikum Levandule. Ke zklidnění, zjemnění, hydrataci a výživě pak Zklidňující krém Levandule. Ten nabízíme i ve variantě s UV-ochranou. Pokud dáváte přednost čistě olejové péči, s důvěrou se svěřte Pěsticímu pleťovému oleji Levandule-mrkev. Sestavte si letní levandulovou řadu na míru. Využijte malá balení na cesty, větší na doma.

6-levandule-druhe-foto

Levandulové trio pro tělo

Chcete být levanduloví od hlavy k patě? Do své letní kosmetické výbavy přidejte Sprchový olej Levandule, Tělové mléko Levandule a Hydratační a osvěžující sprej Levandule. V letním horku tyhle tři jako když najdete. Vaši pokožku provoní, osvěží a po pobytu na sluníčku krásně ochladí a zklidní. S levandulí si léto zkrátka užijete!