Toner si vaše pleť zamiluje!

Je to typ přípravku, který v naší každodenní pečující rutině často chybí, a to je škoda, protože s pletí dokáže malé divy. Ačkoli je INTENZIVNÍ TONER S RUTINEM v naší nabídce čerstvou novinkou, už první zkušenosti zákazníků potvrzují jeho skvělé účinky.

ALKOHOLOVÝM TONERŮM ODZVONILO

Tonizaci pleti možná považujete za zbytečnou, nebo dokonce přežitou. Nejspíš si vybavíte dávnou éru alkoholových „dezinfekčních“ tonerů, které se doporučovaly na akné a mastnou pleť. A možná i na to, jak pleť příšerně vysušovaly, svíraly a často nadělaly víc škody než užitku. Máme pro vás dobrou zprávu: podobným dryákům odzvonilo. Dnešní tonery jsou už většinou bez alkoholu a pokožce poskytují šetrnou a ohleduplnou péči. Zvláště pokud mají maximálně jemné, 100% přírodní a veganské složení jako Intenzivní toner s rutinem.

RECEPTURA PLNÁ DELIKATES

Novinkový toner Original ATOK je plný kosmetických lahůdek. Obsažený rutin zklidňuje, stahuje póry a posiluje jemné cévky. Aloe vera hydratuje, měsíček lékařský zmírňuje podráždění a začervenání, vilín a mydlice podporují jemnou a zároveň důkladnou očistu, okurka osvěžuje, zjemňuje a PCA glyceryl oleate vyhlazuje a sjednocuje strukturu pleti. Pečlivě sestavená receptura uspokojí každý typ pleti, včetně nejcitlivější. Blahodárně působí při akné, ekzémech, dermatitidách i popraskaných žilkách.

Rutin z jerlínu japonského
V receptuře toneru jsme použili rutin, který se získává z jerlínu japonského (sophora japonica), stromu, který pochází z Dálného východu a podobá se našemu akátu. Jeho poupata a nezralé semeníky obsahují až 30 % rutinu. Je velmi ceněný jako léčivo, zejména v čínské medicíně, ale i jako součást kosmetiky. Pro jeho schopnost stahovat póry, podporovat pružnost pokožky a posilovat cévy se hojně využívá v péči o pleť s popraskanými žilkami a rozšířenými póry. Jeho protizánětlivé a zklidňující účinky se zase skvěle uplatňují při akné a podrážděné pokožce.
toner-2

K ČEMU JE TONER DOBRÝ

Toner se aplikuje po vyčištění pleti jako mezikrok před nanesením séra nebo krému. Jeho začlenění do každodenní péče pocítíte okamžitě. Po čištění je pleť často podrážděná a její pH vychýlené z rovnováhy, toner ji zklidní a pH srovná do přirozeného mírně kyselého stavu. Navíc sjednotí její strukturu a barvu, hloubkově pleť revitalizuje, uzamkne v ní hydrataci a stáhne póry. Dokonale ji připraví na následné nanesení séra, krému, pleťového oleje nebo masky. A co je nejdůležitější – usnadní transport aktivních látek z těchto produktů do pokožky, tedy umožní jejich využití na maximum.

Pro dosažení nejlepších výsledků…
• Naneste toner ihned po dočištění pleťovou vodou na ještě vlhkou pleť. Většina molekul totiž pokožkou proniká daleko lépe, když je mokrá.
• Aplikujte ho pomocí tamponku nebo jemným vklepávám bříšky prstů.
• Toner můžete používat nejen v rámci pečující rutiny, ale podle potřeby i samostatně kdykoli během dne.
• V létě ho můžete uchovávat v chladničce a pro extra osvěžení ho používat vychlazený.