Péče o pleť a tělo

Hýčkejte své ruce přírodou

Naše ruce každý den čelí mrazu, větru, slunci i nekonečným úklidům. A je to na nich vidět. Díky laskavé péči však mohou zůstat mladistvé, hebké a hydratované i přes ty nejtvrdší výzvy. Ukážeme vám, jak na to!

Séra: hostina pro vaši pleť

Ztrácí vaše pleť jiskru a glanc? Není divu, neustále na ni působí vlivy okolí, slunce, vítr, sucho, mráz a s věkem stále více i gravitace. Je načase dopřát jí infuzi v podobě kvalitního séra. Nachystat jí anti-age hostinu plnou výživy a hydratace.

Elixír mládí: Acai a červené víno

Červená vinná réva a acai patří mezi nejsilnější ovocné antioxidanty. Na pleť působí doslova jako živá voda, dodávají jí šťávu, vitalitu a mladistvý vzhled. Není divu, že preparáty ACAI – ČERVENÉ VÍNO patří mezi TOP produkty Original ATOK. Seznamte se s nimi…

Nechte pleť rozkvést s maskou

Alespoň jednou týdně si dopřejte půlhodinku pohodové relaxace s maskou a extra porcí výživy, omlazení, detoxikace, vzpruhy či zklidnění… podle toho, co právě vaše pleť potřebuje. Zaslouží si to!

Karotenoidy pro krásné opálení

Pokožka plná zlatavého slunce, zářící zdravím a vitalitou. Krásná, spokojená, trendy. Takovou dokáže jen léto. Ale vydatně ho v díle umí podpořit i KAROTENOIDY, žluté až sytě červené organické barvivo z ovoce, zeleniny a mořských řas. Skutečný poklad přírodní kosmetiky!

Muži v péči přírody

Krém, něco na holení, něco na tělo… Muži to s péčí moc nepřehánějí, ale základní balíček kosmetiky má asi každý. Tak proč si ho nedopřát v podobě pánské řady plné čistých olejů, bylin a svěží zelené energie!

Je jaro, vylaďte tělo!

Pohřbila zima vaše ladné křivky? Schovaly se pod špíčky, ochablou pokožkou, celulitidou? Nezoufejte. S očistnou energií jara, trochou vůle a formovacími speciály Original ATOK tělo za měsíc dva zase vyladíte do krásy.

Rozkveťte s peelingem

Inventura před zrcadlem někdy zabolí, zvláště po zimě. Pokud se vaše pleť dusí povlaky odumřelé kůže, je mdlá, bez barvy a jasu, je nejvyšší čas na jarní úklid. Peelingem ji probudíte do svěžesti a krásy.

Bez balzámu v zimě ani ránu!

Vítr, mráz, změny teplot… zima dává pleti zabrat. Je přecitlivělá, napjatá, suchá a šupinatá. Lační po tucích, výživě, ochraně a rozmazlování. Pleťové balzámy její potřeby uspokojí na 100 %.