Karotenoidy pro krásné opálení

Pokožka plná zlatavého slunce, zářící zdravím a vitalitou. Krásná, spokojená, trendy. Takovou dokáže jen léto. Ale vydatně ho v díle umí podpořit i KAROTENOIDY, žluté až sytě červené organické barvivo z ovoce, zeleniny a mořských řas. Skutečný poklad přírodní kosmetiky!

BARVY ZDRAVÍ A VITALITY

Žlutá, oranžová, sytě červená, melouny, meruňky, broskve, karotka… už jen zářivá barevná škála karotenoidů navozuje pocit zdraví a vitality. A nejde jen o pocity. Bez karotenoidů v potravě bude vaše pleť bez šťávy, suchá, drsná, bledá a plná vrásek. V kosmetice jsou karotenoidy mistry ve vychytávání volných radikálů, starají se o zdraví kůže a sliznic, chrání pokožku před škodlivým UV-zářením, podporují její odolnost, pružnost a krásně opálenou barvu.

Na pokožku i zevnitř
Účinky karotenoidů pocítíte na maximum, když je budete přijímat nejen přes pokožku z kosmetiky, ale i ve stravě. Jezte barevně, rajčata, broskve, meruňky, papriky,lisujte si šťávu z mrkve, rakytníku, zobejte goji. Potraviny bohaté na karotenoidy vám s pěkným opálením pomohou zevnitř.

KRÁSNÉ OPÁLENÍ I BEZ SLUNCE

Mimořádné účinky karotenoidů, speciálně z rakytníku, mořských řas a rajských jablíček, si můžete užít díky Opalovacímu oleji Karotenoidy OF15. Vaší pokožce dopřeje ochranu, hydrataci a lehce bronzový tón i bez slunění. Tento olej je jako 3v1 kouzelník pro letní dny: chrání před UV-zářením, zároveň pečuje o vláčnost a vitalitu vaší pokožky a navíc jí dodává přirozený opálený vzhled. Ideální společník pro každé letní dobrodružství u vody!

Večer můžete pokožku rozpálenou sluncem rozmazlit Tělovým mlékem Karotenoidy. O její zklidnění, hydrataci a sametovou hebkost se postará unikátní komplex karotenoidů, aloe vera, pantenol a éterické oleje. Toto mléko ji nejen zbaví stresu po slunění, ale také prodlouží její nádherný opálený vzhled.

 

Blog-foto-2

TVÁŘIČKA JAKO BROSKVIČKA

K péči o obličej, krk a dekolt zejména v létě skvěle funguje Zklidňující pleťový olej Karotenoidy. Je směsí špičkových rostlinných olejů, například ze semen brusinky, rajského jablíčka, šípku a hroznového vína. Ošetření tímto mercedesem mezi oleji je pro pleť jako rajská hudba. Jeho péči zvláště intenzivně pocítí pokud je suchá, zralá a ochablá.

Pokud v létě dáváte přednost lehkým hydratačním krémům, uvítáte Zklidňující krém Karotenoidy. Na pokožce ho ani neucítíte, ale vaše pleť ten rozdíl zaručeně pozná. Má unikátní složení plné zklidňujících a vysoce hydratačních složek, například extraktů ze šruchy zelné, aloe vera, měsíčku, goji a schizandry.

Díky karotenoidům olej i krém budou spolehlivě udržovat i sluneční tón vaší pleti a prodlužovat krásné opálení.

Aby péče byla komplet, nezapomeňte na Zklidňující pleťovou vodu Karotenoidy. Je výborná nejen k šetrné očistě zcitlivělé pokožky po slunění, ale i k osvěžení a hydrataci pleti během dne.

2 super letní tipy
Pleťovou vodu Karotenoidy můžete přelít do lahvičky s rozprašovačem a její zklidňující účinky si podle potřeby dopřávat celý den.
• Nebo ještě lépe – můžete ji nalít do tvořítka na led a zmrazit. Potírání pleti ledovými kostkami je neskutečně příjemné, zvláště v horkých letních dnech.
Blog-foto-3