Sladké vábení růže damašské

Růže, to je noblesa, svůdnost, krása i něha. Vaši pleť zahrne laskavou péčí a smysly omámí sladkou euforií. Vychutnejte si její nejvzácnější podobu v legendárním oleji z bulharské růže damašské.

VOŇAVÁ KRÁLOVNA Z ÚDOLÍ RŮŽÍ

Kdo by neznal legendární Údolí růží na jihu Bulharska, místo už po staletí proslulé pěstováním růže damašské a produkcí vzácného růžového oleje. Květy růže se sbírají ručně, v noci a nad ránem, kdy je jejich vůně nejvýraznější. Parovodní destilací růžových květů a okvětních lístků se pak získává drahocenný éterický olej. Na jeho1 kg je totiž třeba až 5000 kg korunních plátků! Proto je i cena oleje tak vysoká. Na druhou stranu, i nepatrná kapka růžového oleje má mimořádné účinky a neskutečnou výdrž v uvolňování své ušlechtilé a delikátní vůně.

Parfém pro opravdové ženy
Je mnoho žen, které si čistý růžový éterický olej zamilovaly jako parfém. Obsahuje tak bohatý komplex vonných látek, že sám o sobě tvoří brilantní a nenapodobitelnou symfonii vůní. Vytvořit tuto vůni z jednotlivých složek, kterých má růže více než 500, je téměř nemožné. Také se traduje, že její vůně je tak intenzivní a energeticky jinová, tedy ženská uvolňující a zklidňující, že v ryzí podobě nejvíc přitahuje právě Ženy s velký Ž, které milují „být ženou“ a svou ženskou energii si naplno užívají.

JEDNIČKA V PĚSTĚNÍ PLETI

Růže damašská je nejen královnou smyslů, ale i špičkovou ingrediencí pro pěstění pokožky. Účinně hydratuje, tonizuje, vypíná, zjemňuje, mírní zarudnutí a podráždění, redukuje rozšířené žilky a usnadňuje zajizvení. Vytvoření kosmetické řady Exclusive collection s věhlasným růžovým bulharským olejem pro nás proto bylo jasnou volbou. A že to byla trefa přímo do černého, svědčí velký zájem o tuto luxusní kosmetiku a rostoucí počet žen, které se na ní stávají závislé, jak nám často píší. Není divu, růže je zahrnuje péčí hodnou královen.

RŮŽOVÁ OČISTA I OSVĚŽENÍ

Pleťová voda Růže vám udělá skvělou službu při dočištění pleti po odlíčení. Zároveň poskytne příjemné osvěžení během dne. Některé ženy si pochvalují i odlití části pleťové vody do lahvičky s rozprašovačem, kterou pak mají celý den po ruce. Majitelkám smíšené a mastnější pleti doručujeme Pleťové tonikum Růže s malým (7%) přídavkem alkoholu.

ruze-druhe-foto

S RŮŽÍ VSTÁVAT, S RŮŽÍ USÍNAT…

Pro každodenní péči jsme vyvinuli exkluzivní Omlazující krém Růže. Pokožce dodá okamžitou svěžest, jas a vitalitu, podpoří její mladistvý vzhled, pružnost a pevnost, zklidní ji a zjemní. V nabídce je také verze krému Růže OF6 s ochranným faktorem. Pokud dáváte přednost bezvodým přípravkům, sáhněte po Regeneračním obličejovém oleji Růže BPJ. Ten je také skvělým řešením péče v mrazivých dnech. Krém i olej používejte vždy na očištěnou pleť, ideálně ráno i večer. Pokožka si tak po celý den bude užívat skvělou formu a vy, díky krásné vůni, optimistický pohled na svět.

Hojí rány na duši a otevírá srdce
Růže jako květina lásky je nejen oblíbeným afrodiziakem, ale také přítelkyní a důvěrnicí, která hladí, hýčká a konejší duši. Zmírňuje smutek a frustraci, zejména z bolestivých rozchodů. Hojí zraněné city a pomáhá znovu otevřít srdce. Dodává sebedůvěru a obnovuje víru v život a lásku.

INTENZIVNĚ A DO HLOUBKY

Pokud si kromě běžného denního ošetření chcete dopřát intenzivnější a hlubší péči, vsaďte na Revitalizační sérum Růže s unikátním komplexem aminokyselin, jeden z TOP omlazujících preparátů Original ATOK. Kromě esence růže damašské a aminokyselin vaši pleť oblaží fytokolagenem, kofeinem, escinem, extrakty malachitu a moruše, práškem z perel a dalšími delikatesami. Součástí séra je i polodrahokam růženín, symbol něžnosti a lásky, který při protřepání aktivuje jeho bioinformační účinky. Sérum můžete používat jako první vrstvu pod krém či make-up, ale i samostatně.

PROJASNĚTE OKOLÍ OČÍ

Nejpozději od třicítky všem ženám doporučujeme pečovat o oční okolí speciálními přípravky. Jde totiž o místa, kde je pleť mimořádně citlivá a mnohem více náchylná na vysušení, a tím pádem i stárnutí. V tomto směru vám skvěle poslouží Oční krém Růže. Pleť kolem vašich očí bude udržovat jemnou, pružnou, hydratovanou, zjemní vrásky kolem očí a rozzáří váš pohled.

Ať je vám růže věrnou, citlivou a laskavou společnicí, která vždy pomůže a nikdy neomrzí.